BCLC

نخستین مرجع تخصصی آموزش
کودکان دوزبانه(پارسی-انگلیسی)

کلاس های ما

یکی از دوره های ما را
متناسب با سطح و سن کودک خود انتخاب کنید

1 تا 3


کارگاه‌های بازی
و رشد مادر و کودک
گروه سنی 1 تا 3 سال

از آن جایی که تا سه سالگی دلبستگی کودکان به مادر کامل نشده است،کارگاه های مادر و کودک دوزبانه، پذیرای کودکان عزیز در کنار یک همراه می باشند. مادر، یکی از اقوام، پرستار و ... بایستی در کنار عزیزان دلمان در محیط آموزشگاه حضور داشته باشند. کودکان عزیزمان بر اساس سن گروه بندی شده و برای هر کلاس، فعالیت های بسیار شاد و پویایی، متناسب با سن کودکان عزیزمان طراحی شده است که علاوه بر تقویت مهارت های مختلف کودکان مانند مهارت های دست ورزی، مهارت های اجتماعی، مهارت های حرکتی، تقویت اعتماد به نفس و تقویت هوش های چندگانه کودکان و غیره، در معرض زبان انگلیسی نیز قرار گرفته و به صورت غیر مستقیم به فراگیری آن به شیوه زبان مادری پرداخته می شود.

این کلاس ها هفته ای یک جلسه یک ساعته و در روزهای پنج شنبه بوده و هر ترم8 جلسه (دو ماه) می باشد.


ثبت نام

کودکان از سه سالگی به بعد، آماده ی ورود به محیط های اجتماعی هستند. در آموزشگاه نیلوفرآبی، با رعایت نکات روحی و احساسی کودکان، و با گذراندن دوران جذب، کودکان عزیز کم کم از مادر و یا همراهشان جدا شده و وارد کلاس و محیط اجتماعی می شوند و در محیطی بسیار شاد و پویا به یادگیری زبان انگلبسی می پردازند. در کنار یادگیری زبان انگلیسی، با فعالیت های مختلف هنری، حرکتی، دست ورزی، اجتماعی و غیره نیز همراه می شوند و به رشد و شناخت در محیطی پر از عشق و آرامش می پردازند.

این کلاس ها در سه شیفت :
صبح ها 9 تا 12
بعدازظهرها 12:30 ال 15:30
عصرها 16 تا 18
در روزهای زیر اجرا می شوند و ثبت نام به صورت ماهانه می باشد: این کلاس ها در سه شیفت :
صبح ها 9 تا 12
بعدازظهرها 12:30 ال 15:30
عصرها 16 تا 18-


ثبت نام

3 تا 6


آکادمی زبان انگلیسی
و هنرهای تجسمی
3 تا 6 سال

فوق برنامه


کلاس های فوق برنامه
گروه سنی 4 تا 10 سال

این کلاسها که شامل موضوعات زیر می باشند و دو روز در هفته و به صورت ماهانه اجرا می شوند:


- فونیکس (مهارت خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی)
- مکالمه زبان انگلیسی
- رباتیک
- نقاشی خلاق


ثبت نام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی مهم ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.


ثبت نام

کلاس های فونیکس


مهارت خواندن و
نوشتن زبان انگلیسی
بالای 5سال

بزرگسال


کارگاه های آموزشی
پدران و مادران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی مهم ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و shutterstock-(2)کودکجوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.


ثبت نام

ارزیابی تعین سطح

هنوز مطمئن
نیستین که در چه سطحی باید ثبت نام کنین ؟

 

بروشور کامل توضیحات
آموزشگاه ما را دانلود کنید
و سطح کودک خود را پیدا کنید
و یا با تلفن مجموعه تماس بگیرید

شهریه های ثبت نام

سالهاست در گروه های سنی کودکان
به شکل تخصصی فعالیت می کنیم