قوانین و مقررات

1قوانین آکادمی زبان انگلیسی
-به دلیل محدودیت فضا و عدم تجمع و شلوغی، خواهشمندیم 5 دقیقه یا نهایت 15 دقیقه قبل از شروع کلاس در مجموعه حضور بهم رسانید. برای خروج از موسسه و آماده سازی فضا برای دیگر کودکان عزیزمان با موسسه همکاری بفرمایید. خواهشمندیم پس از اتمام کلاس برای رعایت حال همسایه ها در پایین مجتمع تجمع نفرمایید.
-مادران عزیز، دوره جذب اکثر کودکان حدود یک هفته تا نهایت دو هفته میباشد. ما شرایط روحی کودکمان بسیار برایمان مهم است و اگر کودکی نیاز به زمان بیشتری داشته باشد حتما خدمتتان اعلام خواهیم کرد. در این زمینه نگران نباشید و خواهشمندیم با موسسه همکاری بفرمایید.
-لطفا از فرستادن اسباب بازی و وسیله اضافی با کودک دلبندمان خودداری فرمایید. جز در روزهای شنیه که روز اسباب بازی دلبندانمان هست؛ یک اسباب بازی بی خطر و ساده همراه کودکمان بفرستید.
-خواهشمندیم لباسهای بسیار شیک تن کودک دلبندمان نکنید. ما هنگام رنگ بازی حتما کاور تنشان میکنیم. اما باز هم محض احتیاط لطفا همکاری بفرمایید.
-در صورت احساس سرماخوردگی از آوردن کودک دلبندمان خودداری فرمایید. از اینکه سلامت فرزند گلمون و دیگر فرشته ها برایتان مهم هست، بی نهایت سپاسگزاریم.
-خواهشمندیم یک دست لباس اضافه و لیوان یا قمقمه، در کیف کودک عزیزمان بگذارید.
-خواهشمندیم در فرستادن میان وعده برای عزیزانمون نهایت دقت را بفرمایید و از فرستادن میان وعده های غیر مجاز، مانند چیپس و پفک، سوسیس و کالباس، ژله، پاستیل، شیر کاکائو، شکلات، آدامس، تنقلات زیان آور و... خودداری کنید. لطفا نام کودک را روی ظرف میان وعده بنویسید.
-لطفا تا اول هرماه نسبت به ثبت نام ترم آینده اقدام بفرمایید. در صورت ثبت نام و شرکت در کلاس ها، وجه دریافتی عودت داده نخواهد شد. در صورت اعلام کنسلی قبل از شروع کلاس ها، 20 در صد هزینه از وجه ثبت نام کسر می گردد. در تعطیلات رسمی و تعطیلاتی که دولت اعلام میکنند، آکادمی نیز تعطیل می باشد و هزینه ای عودت داده نمی شود.
-دستگاه های تصفیه هوا در کلاسها همیشه روشن هستند؛ اما خواهشمندیم در صورت احساس سرماخوردگی کودک گلمان، از فرستادن آن ها خودداری کنید.
2موارد زیر را در ماه اول ثبت نامتان به مسئول ثبت نام تحویل فرمایید:
دو قطعه عکس 4 * 3
کپی شناسنامه کودک
آزمایش انگل
3نکاتی درباره کارگاه های مادر و کودک نیلوفر آبی
1-قبل و بعد از ساعت مقرر شده کارگاه ها، و حتی در زمان انجام فعالیت های کارگاه، مسئولیت مراقبت از کودک بر عهده مادر و یا شخص همراه می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه مربیان کارگاه نیلوفر آبی نمی باشد.
2-خواهشمندیم در زمان مقرر در کارگاه حضور داشته باشید. فعالیت ها راس ساعت آغاز می شوند و تاخیر شما به منزله از دست دادن قسمتی از فعالیت می باشد.
3-اگر جلسه ای از کلاس را نتوانستید تشریف بیاورید، آن جلسه را از دست خواهید داد؛ به دلیل آن که ظرفیت کلاس های ما محدود است و اگر بخواهید جبرانی را در کلاس دیگری تشریف بیاورید آن کلاس شلوغ خواهد شد و حق دیگران ضایع می شود.
4-در صورت بیمار بودن کودک دلبندتان، خواهشمندیم از آوردن او به کلاس خودداری کنید تا کودکان دیگر بیمار نشوند.
5-این کارگاه ها مکانی برای شادی و آرامش فرزندانمان است. خواهشمندیم با همکاری با مربیان و سایر مادران، در هرچه بهتر برگزار شدن کارگاه ها یکدیگر را همیاری کنیم.
6-برای تغذیه کودکتان در کلاس، خوراکی های سالم همراه بیاورید. مانند شیر، بیسکوئیت، میوه، کیک، آجیل و ... خواهشمندیم از آوردن چیپس، پفک، پفیلا، چوب شور، شکلات و موارد اینچنینی خودداری فرمایید.
7-فیلمبرداری در کلاس مجاز نمیباشد؛ تنها می توانید از کودک خودتان عکس بگیرید.
8-لطفا تلفن همراه خود را داخل کلاس نیاورید. باعث بهم ریختن تمرکز کودک می شود.
9-نظم و سکوت را در کلاس رعایت فرمایید تا به دقت و تمرکز کودکانمان بیشتر کمک کنیم.
10-لطفا حتی الامکان از آوردن همراه خودداری فرمایید و یا حتما قبل از آوردن همراه با مسئولین هماهنگ فرمایید.
11-لطفا هفته اول وجه ثبت نام را تسویه نمایید. وجه ثبت نام به هیچ وجه برگردانده نخواهد شد.